De Bekers

Tijdens de diverse wedstrijden wordt er gestreden om de eer en een beker, cup of trofee. Een overzicht van deze prijzen en hun winnaars.

Pin High prijs (voor het beste overall jaarresultaat)

Adele Scholten Memorial Trophy (beste vrouw in Pin High klassement)

Matchplay Kampioen

Tee-Time  cup  (laatste wedstrijd van het jaar)

SRTCA-Open(Voormalig KSLA-Open)

Mooi-Weer_Trofee(brutoscore)

Wake-up_Trofee(eerste wedstrijd van het jaar)

Lou_Pouw_Trofee(brutoscore)

Jelle_Kars_Trofee(brutoscore)

De_Oliekan

Cruqqen-_Cup(ontstaan op de Haarlemmermeersche)

H2O-cup (ontstaan op de Waterlandse golfbaan)

Bang-On!_Trofee(met dank aan Ben Quist)

Fore!-Uit_Trofee

Big_Wood_Trophy (ontstaan op Almeerderhout)

Gulden_Cup(vanaf 2002 bruto score)

Camel-Trophy (ontstaan in Tunesië)

Vossenjacht

Blue_Fox(ZAC - Vossenjacht)

Ryder_Cup

Dirk_Pultrum_CupVoorheen de Ryder Cup. Het idee ( Ryder Cup) en de eerste organisatie kwam bij Dirk vandaan.

Eclectic

Koppel Trofee

Lucky Luke Trofee

Birdie Klassement

“Rookie” van het jaar

 

Pin High prijs (beste jaarresultaat)

1992 Ed Echter

1993 André Snoeks

1994 André Snoeks

1995 Jaap Daamen

1996 Paul Fennis

1997 Erik Trommelen

1998 Ger van Velzen

1999 Parminder Sangha

2000 Erik Trommelen

2001 John Kiene

2002 Martin Scholten

2003 Ineke van den Dries

2004 Jan van Braam

2005 Coert Abrahamse

2006 Cock van der Hulst

2007 Adri Postema

2008 Haris Djojosepoetro

2009 Diewertje Fijnvandraat

2010 Ingrid Duran

2011 Ingrid Duran

2012 Cock van der Hulst

2013 Marco de Jong

2014 Peter Burgman

2015 Hans Smits

2016 Marco de Jong

2017 Peter Burgman

2018 Ger van Velzen

Adele Scholten Memorial Trophy

 Description: Description: H:\Golf\ranjitk.JPG

2001 Ranjit Sangha

2002 Ranjit Sangha

2003 Ineke van den Dries

2004 Ingrid Duran

2005 Yvonne Heezius

2006 Yvonne Heezius

2007 Yvonne Heezius

2008 Tiny Scholten

2009 Diewertje Fijnvandraat

2010 Ingrid Duran

2013 Ineke van den Dries

2016 Marijke van Mossel

2017 Lotte Backus

2018 Lotte Backus

 

Matchplay kampioen

1996 Erik Trommelen

1997 Rob Baardolf

1998 Parminder Sangha

1999 Parminder Sangha

2000 Volker Bonitz

2001 Ineke van den Dries 

2002 Ineke van den Dries

2003 Duco Bodt

2004 Parminder Sangha

2005 Ger van Velzen

2006 Wilma Whincup

2007 Graham Rudrum

2008 Hans van Witteloostuijn

2009 Hellen Boot

2010 Yvonne Heezius

2011 Ingrid Duran

2012 Ineke van den Dries

2013 Hans Smits

2014 Ingrid Duran

2015 Peter Burgman

2016 Cock van der Hulst

2017 Ger van Velzen

2018 Dennis Roelofszen

 

 

Tee-Time Trophy

1990 Astrid Snoeks

1991 Arthur Echter

1992 Afgelast

1993 Rob Baardolf

1994 Rob Baardolf

1995 Duco Bodt

1996 Robin Gray

1997 Dennis Blom

1998 niet gespeeld

1999 Ton Hogenes

2000 Peter Burgman

2001 Ger van Velzen

2002 Ger van Velzen

2003 Willem Vermeij

2004 Jan Paul Couwenberg

2005 Coert Abrahamse

2006 Adri Postema

2007 Astrid de Haas

2008 Annemarie Kiene

2009 Annemarie Kiene

2010 Ger van Velzen

2011 Henk de Wit

2012 Ingrid Duran

2013 Ineke van den Dries

2014 Mbugua Gitau

2015 Wim Balk

2016 Peter Burgman

2017 Richard Sargeant

2018 Dennis Roelofszen

 

SRTCA -Open (Voormalig KSLA-Open)

1991 dames: Bernadette Bongenaar

1991 heren: Frits Binsbergen

1992 Loe Pouw

1993 Loe Pouw

1994 André Snoeks

1995 Linda Groefsema

1996 Arend Reinink

1997 Fred Berkenhagen

1998 Robin Gray

1999 Arend Reinink

2000 Robin Gray

2001 Ranjit Sangha

2002 Ger van Velzen

2003 Annemarie Kiene

2004 Graham Rudrum

2005 Martijn Manshande

2006 Peter Burgman

2007 Ico van den Born

2008 Tiny Scholten

2009 Joke Driessen

2010 Ingrid Duran

2011 Ingrid Duran

2014 Anneke Schelvis

2015 Harm van der Leest

2016 Marco de Jong

2017 Cock van der Hulst

2018 Lodi Schoon

 

Mooi-Weer Trofee (brutoscore)

1992 Jelle Kars

1993 niet gespeeld

1994 Jan Schmitz

1995 Ewan Ritchie

1996 Ger van Velzen

1997 John Linton

1998 Peter Burgman

1999 John Linton

2000 Arthur Echter

2001 Parminder Sangha

2002 John Kiene

2003 Arthur Echter

2004 Arend Reinink

2005 Parminder Sangha

2006 Ger van Velzen

2007 Arthur Echter

2008 Arthur Echter

2009 Arthur Echter

2010 Mbugua Gitau

2011 Arthur Echter

2012 Ineke van den Dries

2013 Hans Smits

2014 Mbugua Gitau

2015 Mbugua Gitau

2016 Mbugua Gitau

2017 Ger van Velzen

2018 Mbugua Gitau

 

Jelle Kars Trofee 

2004 Jan Paul Couwenberg

2005 Erik Trommelen

2006 Jan van Braam

2007 Ger van Velzen

2008 Arthur Echter

2009 Manuel Soudant

2010 Arthur Echter

2011 Ger van Velzen

2012 Ger van Velzen

2013 Ineke van den Dries

2014 Mbugua Gitau

2015 Mbugua Gitau

2016 Ger van Velzen

2017 Ger van Velzen

2018 Mbugua Gitau

 

Wake-up Trofee

1995 Dirk van der Meer

1996 Annemarie Kiene

1997 Jaap Bakkum

1998 Ger van Velzen

1999 John Linton

2000 Erik Trommelen

2001 Parminder Sangha

2002 Martin Scholten

2003 Anneke Rijper

2004 Guy van Iperen

2005 Miriam Dries

2006 Ria Kil

2007 Ico van den Born

2008 Haris Djojosepoetro

2009 Diewertje Fijnvandraat

2010 Willem Vermeij

2011 Daniele Baroni

2012 Dennis Roelofszen

2013 Willem Vermeij

2014 Astrid de Haas

2015 Tiny Scholten

2016 Jeroen Bolk

2017 Elly Vermeij

2018 Ger van Velzen

2019 Martin Scholten

 

Lou Pouw Trofee (brutoscore) tot 2004

1995 Dirk van der Meer

1996 Jaap Daamen

1997 Jaap Daamen

1998 niet gespeeld

1999 Parminder Sangha

2000 Arthur Echter

2001 Parminder Sangha

2002 Fred Berkenhage

2003 John Kiene

 

De Oliekan

1995 Margareth Koppes

1996 Simon Frost

1997 Simon Frost

1998 Nico Trompé

1999 Peter Burgman

2000 Ineke van den Dries

2001 Parminder Sangha

2002 Martin Scholten

2003 Haris Djojosepoetro

2004 Roel van Iperen

2005 Willem Vermeij

2006 Richtje Kronemeijer

2007 Erik Trommelen

2008 Erik Khoe

2009 Ico van den Born

2010 Hans Smits

2011 Martin Scholten

2012 Harm van der Leest

2013 Liesbeth Hendriks

2014 Mbugua Gitau

2015 Dennis Roelofszen

2016 Arend Hoek

2017 Ger van Velzen

2018 Pauline van Gaans

2019 Fred van der Steen

 

Cruqqen- Cup

1995 John Kiene

1996 André Smit

1997 Cock van der Hulst

1998 John Linton

1999 Annemarie Kiene

2000 Ed Echter

2001 Henny van Kesteren

2002 Parminder Sangha

2003 Willem Mooij

2004 Lia Cornelisse

2005 Jan van Braam

2006 Ingrid Duran

2007 Ico van den Born

2008 Jan van Braam

2009 Diewertje Fijnvandraat

2010 Patrick van der Hart

2011 Ingrid Duran

2012 Hellen Boot

2013 Ger van Velzen

2014 Cock van der Hulst

2015 Niet gespeeld

2016 Hans van Duijvenboden

2017 Dennis Roelofszen

2018 Peter Burgman

2019 Ger van Velzen

 

H2O-cup

1995 Fred Berkenhagen

1996 Parminder Sangha

1997 Erik Trommelen

1998 Robin Gray

1999 Wouter Ankersmit

2000 Wouter Ankersmit

2001 Arend Reinink

2002 Manuel Soudant

2003 Willem Mooij

2004 Joke Driessen

2005 Yvonne Heezius

2006 Yvonne Heezius

2007 Ingrid Duran

2008 Jan van Braam

2009 Fred van der Stehen

2010 Jan van Braam

2011 Arthur Echter

2012 Mbugua Gitau

2013 Henk de Wit

2014 Joke Driessen

2015 Bert van Elderen

2016 Duco Bodt

2017 Marijke van Mossel

2018 Lotte Backus

 

Bang-On! Trofee

1995 Marion Ritchie

1996 Jaap Bakkum

1997 Nol van de Haterd

1998 Inge Trompé

1999 André Smit

2000 Serge Dijkstra

2001 Peter Burgman

2002 Ton Hogenes

2003 Hans van der Horden

2004 Martin Scholten

2005 Coert Abrahamse

2006 Jan van Braam

2007 Hans van Witteloostuijn

2008 Rob Heezius

2009 Johan Romate

2010 Marijke van Mossel

2011 Ineke van den Dries

2012 Hans Smits

2013 Ben in ’t Veen

2014 Erik Jan Scholten

2015 Hans Smits

2016 Peter Burgman

2017 Peter Burgman

2018 Henk de Wit

 

Fore!-Uit Trofee

1995 Jaap Daamen

1996 Fred Berkenhagen

1997 Ronald Groefsema

1998 Arend Reinink

1999 Margareth Koppes

2000 Margareth Koppes

2001 John Kiene

2002 Martin Scholten

2003 Duco Bodt

2004 Ingrid Duran

2005 Manuel Soudant

2006 Peera Hirunyachote

2007 Annemarie Kiene

2008 Arend Reinink

2009 Ger van Velzen

2010 Bim Pannenborg

2011 Erik Trommelen

2012 Arend Reinink

2013 Rene Bakker

2014 Martin Scholten

2015 Peter Burgman

2016 Martin Scholten

2017 Lotte Backus

2018 Mbugua Gitau

 

Big Wood Trophy

1997 Cock van der Hulst

1998 Cock van der Hulst

1999 Wouter Ankersmit

2000 Arend Reinink

2001 John Kiene

2002 Miriam Dries

2003 Manuel Soudant

2004 Annemarie Kiene

2005 Willem Vermeij

2006 Cock van der Hulst

2007 Arend Reinink

2008 Piet Kil

2009 Arend Reinink

2010 Duco Bodt

2011 Fred van der Steen

2012 Ger van Velzen

2013 Richard Sargeant

2014 Wim Balk

2015 Hans Smits

2016 Martin Scholten

2017 Richard Sargeant

2018 Ger van Velzen

 

Gulden Cup

1997 Wilma Whincup

1998 Rob van Dongen

1999 John Kiene

2000 Erik Trommelen

2001 Rob van Dongen

2002 John Kiene

2003 Ineke van den Dries

2004 Arthur Echter

2005 Manuel Soudant

2006 Parminder Sangha

2007 Ger van Velzen

2008 Manuel Soudant

2009 Ger van Velzen

2010 Bim Panneborg

2011 Margareth Koppes

 

Camel-Trophy

1995 Astrid Snoeks

 

Vossenjacht

1994 Patrick van der Hart

1995 André Snoeks

1996 Jan Schmitz

1997 Peter Burgman

1998 Jaap Daamen

1999 Anneloes van Haaren

2000 Peter Burgman

2001 niet gespeeld

2002 Roel van Iperen

2003 Roel van Iperen

2004 Ingrid Duran

2005 Wilma Whincup

2006 Haris Djojosepoetro

2007 Paula van Schaik

2008 Erik Trommelen

2009 Richtje Kronemeijer

2010 Margareth Koppes

2011 Willem Vermeij

2012 Hans van Witteloostuijn

2013 Willem Mooij

2014 Ellie Vermeij

2015 Ineke van den Dries

2016 Wim Balk

2017 Jeroen Bolk

2018 Tiny Scholten

 

Blue Fox (ZAC - Vossenjacht)

1997 Ineke van den Dries

1998 Henk Korevaar

1999 Erik Trommelen

2000 Rob Boelhouwer

2001 Ger van Velzen

2002 Jeroen Bolk

2003 Han Baarslag

2004 Jan van Braam

2005 Martijn Manshande

2006 Jeroen Bolk

2007 Jisk Kronemeijer

2008 Ger van Velzen

2011 Johan Romate

2012 Ingrid Duran

2013 Ellie Vermey

2014 Ger van Velzen

2015 Wim Balk

2016 Wim Balk

2017 Mbugua Gitau

2018 Peter van de Camp

 

Ryder Cup  (tot 2004 daarna veranderd in Dirk Pultrum Cup)

2000 Shell Aktief

2001 Shell Aktief

2002 de Rest

2003 de Rest

 

Dirk Pultrum Cup 

2004 Einduitslag Shell/SRTCA & Partners:  14 ½ - REST:17 ½  

2005 Einduitslag Shell/SRTCA & Partners:  24  –  REST: 14.

2006 Einduitslag Shell/SRTCA & Partners:  16    REST: 17.

2007 Einduitslag Shell/Actief + Partners: 21 ½  - REST: 8 ½

2008 Einduitslag Shell/Actief + Partners: 16 ½  - REST: 11 ½

2009 Einduitslag Shell/Actief + Partners: 16 ½  - REST: 9 ½

2013 Einduitslag STCA: 12 ½ - Out(d) Shell: 11 ½

2014 Einduitslag STCA: 16 - Out(d) Shell: 11

2015 Einduitslag STCA: 11 - Out(d) Shell: 6

2016 Niet gespeeld

2017 Niet gespeeld

2018 Einduitslag STCA: 6 - Out(d) Shell: 7

 

 

Eclectic

2008 Bruto: Erik Trommelen (72 slagen)

        Netto: Tiny Scholten (47 slagen)

2009 Bruto: Erik Trommelen (70 slagen)

        Netto: Johan Romate (76 slagen)

2010 Bruto: Ger van Velzen (68 slagen)

        Netto: Hans Smits (44 slagen)

2011 Bruto: Arthur Echter (65 slagen)

        Netto: Anneke Schelvis (47 slagen)

2012 Bruto: Mbugua Gitau (68 slagen)

        Netto: Wim Balk (47 slagen)

2013 Bruto: Erik Trommelen (67 slagen)

        Netto: Marco de Jong (44 slagen)

2014 Bruto: Mbugua Gitau (65 slagen)

        Netto: Duco Bodt (45 slagen)

2015 Bruto: Ger van Velzen (67 slagen)

        Netto: Hans Smits (50 slagen)

2015 Bruto: Mbugua Gitau (65 slagen)

        Netto: Hans van Duijvenboden (46 slagen)

2017 Bruto: Robert Karlin (63 slagen)

        Netto: Peter van de Camp (42 slagen)

2018 Bruto: Mbugua Gitau (66 slagen)

        Netto: Peter van de Camp (42 slagen)

 

 

 

Koppel Trofee

2008 Yvonne Heezius & Lonesome Golfer

2009

2010 Patrick Buchter & Peter Burgman

2011 Hans Smits & Cock van der Hulst

2012 Ineke van den Dries & Erik Trommelen

2014 Ingrid Duran & Haris Djojosepoetro

2015 Maurits van Mourik & Marc Schenk

 

Lucky Luke Trofee

2008 Yvonne Heezius & Erik Jan Scholten

2009

2010

2011 Haris Djojosepoetro & Ingrid Duran

2013 Arend Hoek & Hans van Witteloostuijn

2016 Marco de Jong & Maurits van Mourik

2017 Robert Karlin & Willem Mooij

2018 Marco de Jong & Dennis Roelofszen

 

Birdie Klassement

2008 Erik Trommelen en Jisk Kronemeijer (3)

2009 Arthur Echter

2010 Jan van Braam (1 eagle + 2 birdies)

2011 Dieuwertje van der Hart (1 eagle + 1 birdie)

2012 Rob Baardolf (1 eagle + 1 birdie)

2013 Mbugua Gitau, Ger van Velzen, Erik Trommelen, Ineke van den Dries, Hans Smits en Ton Hogenes (5)

2014 Mbugua Gitau (6)

2015 Mbugua Gitau (5)

2016 Mbugua Gitau (4)

2017 Mbugua Gitau (6)

2018 Ger van Velzen (7)

 

„Rookie“ van het jaar

2008 Hans Smits

2009 Lotte Backus

2010 Henk de Wit

2011 Marco de Jong

2012 Ben Naardin

2013 Hans van Duijvenboden    

2014 Maxwell Struever

 

2015 Robert Karlin

 

2016 Annemarie Balk

 

2017 Michael Margerum

 

2018 Sandra Kerkvliet